Gerçek Forumcuların Gerçek Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eski yıldızları yerin dibine soktu

Eski yıldızları yerin dibine soktu Empty Eski yıldızları yerin dibine soktu

Mesaj tarafından TEBER Salı Ekim 30, 2007 7:37 am

Eski yıldızları yerin dibine soktu 30283
Efsanevi Arjantinli futbolcu Maradona, eski meslektaşları Pele, Michel Platini ve Franz Beckenbauer hakkında öyle şeyler söyledi ki, 'Ben onlar gibi olmayacağım' dedi.

Efsanevi Arjantinli futbolcu Diego Maradona; eski meslektaşları Pelé, Michel Platini ve Franz Beckenbauer gibi kişisel ihtirasları uğruna FİFA'ya yanaşmayacağını söyledi.

Arjantinli yıldız, eski büyük oyuncuların kişisel amaçlarına ulaşmak için hep FIFA’yı kullandıklarını söyledi.

Kolombiya’da bir televizyon kanalına konuşan Maradona, kendisinin de aynı şeyi yapabileceğini ancak Sepp Blatter’e yaltaklanmaya yanaşmadığını söyledi. Maradona konuyla ilgili olarak, 'Eğer Blatter’e yalakalık yapsaydım FIFA’da bir görevim olurdu ancak kendimden de utanç duyardım. Platini şu anda UEFA’nın başında çünkü yıllarıdr Blatter’in piyonu oldu. Pelé FIFA’yı savunadursun, Beckenbauer de yaptığı lobiyle Dünya Kupası'nın Almanya’ya verilmesini sağladı,' diye konuştu.

Bir oyuncunun şöhretini kaybedip, daha az önemli hale geldiği zamanlarda; açlık hissine kapılabileceğini söyleyen Diego, 'Bu çok üzücü ancak yine de onların zamanında büyük futbolcular olduğunu kabul ediyorum. Bu ilişkilerini kullanarak menfaat elde etmeleri çok üzücü. Savunulması gereken bazı değerleri savunmuyorlarsa, nerede kaldı onların büyüklüğü? FIFA beni de bu düzende istiyor ancak ben bunun bir parçası olmayacağım,' dedi.
TEBER
TEBER
Admin

Erkek
Nerelisin? : Akçaburgaz
Meslek/Hobi : Webmaster/İnternet
Ruh Halin : Her yer Karanlık =/

https://gercek.yetkin-forum.com/

- Similar topics