Gerçek Forumcuların Gerçek Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ak Parti'yi yasa boğan kaza

Ak Parti'yi yasa boğan kaza Empty Ak Parti'yi yasa boğan kaza

Mesaj tarafından TEBER C.tesi Ekim 20, 2007 7:15 pm

Aşırı hız yine can aldı. Kaza Ak Parti camiasında üzüntü yarattı.

Marmara Boğazları ve Belediyeler Birliği Koordinatörü Şahin Sancar’ın kullandığı otomobil, karşı yönden gelen Kerem Can yönetimindeki otomobil ile çarpıştı. Beykoz Kavacık’ta meydana gelen kaza sonrasında oto içerisinde sıkışan Sancar, hayatını kaybetti.

Kazada, Sancar, kafasını kapı demirine çarparak beyin kanaması geçirdi. Aşırı sürat yaptığı ve karşı şeritte geçtiği belirlenen 18 yaşındaki Kerem Can’ın kullandığı otomobil ise takla attı. Can, otodan hafif yaralarla kurtuldu.

Görgü tanıkları, aracın hızlı olduğunu iddia ederken, araçta yapılan incelemede ise ibrenin 150’de, devrinin ise 5 bin devirde olduğu gözlendi.

2 yıl önce evlenmişti

Şahin Sancar’ın ölümü AK Parti ve Beykozluları yasa boğdu. Bir dönem Beykoz İlçe Başkanlığı yönetim kurulu, İstanbul İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeliklerin de de bulunan Sancar Beykoz Spor Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştı. 2005 yılı Ağustos ayında BYTAŞ’ta düzenlenen törenle Setenay ile evlenen Sancar’ın nikâhını ise Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül kıymıştı.

33 yaşındaki Şahin Sancar'ın cenazesi toprağa verildi. Cenazede Bakanlar da saf tuttu.

Allah rahmet eylesin Crying or Very sad
TEBER
TEBER
Admin

Erkek
Nerelisin? : Akçaburgaz
Meslek/Hobi : Webmaster/İnternet
Ruh Halin : Her yer Karanlık =/

https://gercek.yetkin-forum.com/

- Similar topics