Bu da Viagra'nın yan etkisi

Aşağa gitmek

Bu da Viagra'nın yan etkisi

Mesaj tarafından TEBER Bir C.tesi Ekim 20, 2007 7:31 pm

Viagra ve benzeri ilaçların bir yan etkisi daha tespit edildi. İşte o yan etki.
Viagra ve benzeri diğer iktidarsızlık ilaçlarının yeni bir yan etkisi ortaya çıktı.
Viagra ve benzeri diğer iktidarsızlık ilaçlarının bir tür ani işitme kaybına neden olabileceği bildirildi.
Bu tür ilaçların gerçekten işitme kaybına neden olup olmadığı henüz tam olarak tespit edilemedi. Ancak Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi, Viagra'nın piyasaya çıktığı 1996'dan bu yana, ilacı kullanan kişilerde 29 ani işitme kaybı vakası tespit ettiklerini bildirdi. Bu yüzden Viagra, Vialis, Levitra gibi içeriğinde aynı maddeler olan iktidarsızlık ilaçlarının prospektüslerine bu konuda bir uyarı konulacak.

_________________
avatar
TEBER
Admin

Erkek
Mesaj Sayısı : 739
Yaş : 28
Nerelisin? : Akçaburgaz
Meslek/Hobi : Webmaster/İnternet
Ruh Halin : Her yer Karanlık =/
Kayıt tarihi : 11/10/07

Kullanıcı profilini gör http://gercek.yetkin-forum.com/

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz